Print

Qualification Draw 1 2 TSA040414 BOL A1 [1] Viktor LINELL BYE 3 4 TSA048517 TSA051169 GN GN Josef Adriaan JOOSTE Jéan BOTHA 6-2, 6-2 5 6 TSA040636 TSA051319 GC GN Daniel JAUSS Ryan SUMMERS 6-0, 6-0 7 8 TSA051093 TSA040156 WP BOL Thomas TILNEY [15] Ruben JOUBERT 6-2, 6-1 9 10 TSA051013 TSA051156 KZN GN [11] WILLIAM HERMELIN Janco STOLTZ 6-1, 6-2 11 12 TSA048385 TSA048860 NC GC Jaco SWIEGERS Reuben BAKKER 6-2, 6-3 13 14 TSA051510 TSA051146 GC WP Itiel KATZ Edward KATSARSKI 7-5, 6-2 15 16 TSA040427 TSA051290 MPUM EDEN Jean-Pierre VISAGIE [7] MICHAEL MOSTERT 6-3, 6-4 17 18 TSA040481 TSA051392 KZN GC [3] Oliver NAUDE Kyle NEL 6-3, 6-2 19 20 TSA051023 TSA040318 FS GN Matseliso MATANG Bernard JANSE VAN VUUREN 6-0, 6-2 21 22 TSA050331 TSA051454 EDEN GC Ivan KOEN Pedro BASSON 6-4, 6-1 23 24 TSA048751 TSA050109 BOR GN Sibabalwe GEORGE [13] Muhammad VALLY 7-5, 6-4 25 26 TSA040588 TSA051342 KZN GN [9] Caden NAICKER Stephan VAN NIEKERK 6-1, 6-2 27 28 TSA051016 TSA048516 GC GN Luke OOSTHUIZEN Jean LE ROUX 6-0, 6-0 29 30 TSA051021 TSA048614 GN GN Dillan PIENAAR Wian CONRADIE 6-1, 6-1 31 32 TSA051162 TSA051309 GC EDEN Matthew ENDRODY [6] Charl VOS 6-1, 6-1 33 34 TSA051288 TSA051614 EDEN GN [5] MARTIN MOSTERT Ubalutum OKONKWO 6-0, 6-0 35 36 TSA051360 TSA050349 GN GAU Paul JOOSTE Ranko SAKOTA 7-6, 6-3 37 38 TSA05502 TSA048697 GN WP Ruben DILLMAN Tim KORSTEN 6-0, 6-0 39 40 TSA051563 TSA051341 NWP GC Waldo VERMAAK [14] Jordan CROSS 6-0, 6-0 41 42 TSA048426 TSA051371 GC GC [16] Ishmael , Kamogelo MORAKA Jaden SLOM 6-2, 6-1 43 44 TSA048518 TSA051425 GN GC Jacques VENTER VIC ATAM 6-1, 6-4 45 46 TSA051555 TSA051042 GC MPUM Dian NAUDE Aldo STRYDOM 6-0, 6-3 47 48 TSA051097 TSA048607 GN GN Janko STEYN [4] Jean BADENHORST 6-0, 6-1 49 50 TSA051278 TSA051406 GN GN [8] JADON KOHLMEYER Günter LUBBE 6-2, 6-0 51 52 TSA051235 TSA051308 BOL GN ingemar SCHOLTZ Mikael V NIEKERK 6-4, 6-1 53 54 TSA048670 TSA050015 GN GC Ruan VAN DER LAAN Cameron GEBHARDT 6-3, 6-3 55 56 TSA051320 TSA051335 GE GN Andrzej LUBASINSKI [10] Michael HARDING 6-3, 6-0 57 58 TSA048603 TSA040069 BOL NWP [12] Paul-Daniël MEYER Christiaan SMIT 6-0, 6-1 59 60 TSA04769 TSA051053 FS NC David LOMBARD Michael LOVEMORE 7-6, 3-6, 10-7 61 62 TSA051224 TSA048629 GC GC Ryan FRIEND Ruben VAN ZYL 6-3, 5-7, 10-2 63 64 TSA04761 FS A32 BYE [2] Wian VAN ZYL [1] Viktor LINELL Josef Adriaan JOOSTE Walkover Daniel JAUSS [15] Ruben JOUBERT Walkover [11] WILLIAM HERMELIN Reuben BAKKER 6-2, 6-4 Edward KATSARSKI [7] MICHAEL MOSTERT 6-1, 6-0 [3] Oliver NAUDE Bernard JANSE VAN VUUREN 6-2, 6-2 Ivan KOEN Sibabalwe GEORGE 6-2, 6-3 Stephan VAN NIEKERK Luke OOSTHUIZEN 6-2, 6-1 Wian CONRADIE [6] Charl VOS 6-2, 6-2 [5] MARTIN MOSTERT Ranko SAKOTA 6-0, 6-1 Tim KORSTEN [14] Jordan CROSS 2-6, 6-0, 10-1 [16] Ishmael , Kamogelo MORAKA Jacques VENTER 4-6, 6-4, 10-7 Dian NAUDE [4] Jean BADENHORST 6-0, 6-4 [8] JADON KOHLMEYER Mikael V NIEKERK 6-0, 6-0 Cameron GEBHARDT [10] Michael HARDING 6-1, 6-2 [12] Paul-Daniël MEYER David LOMBARD 6-1, 6-0 Ruben VAN ZYL [2] Wian VAN ZYL 6-2, 4-6, 10-2 Josef Adriaan JOOSTE Ruben JOUBERT Reuben BAKKER MICHAEL MOSTERT Oliver NAUDE Ivan KOEN Stephan VAN NIEKERK Charl VOS MARTIN MOSTERT Tim KORSTEN Jacques VENTER Jean BADENHORST JADON KOHLMEYER Michael HARDING Paul-Daniël MEYER Wian VAN ZYL
D1 7/8 Playoff
F1 11/12 Playoff
G1 H1 G2 15/16 Playoff
I13 J1 I14 19/20 Playoff
K1 L1 K2 23/24 Playoff
N1 M6 BYE 27/28 Playoff
Q29 R1 Q30 35/36 Playoff
S1 T1 S2 39/40 Playoff
U5 V1 U6 43/44 Playoff
W1 X1 W2 47/48 Playoff
Y13 Z1 Y14 51/52 Playoff
AA1 AB1 AA2 55/56 Playoff
AC5 AD1 AC6 59/60 Playoff
AF1 BYE BYE 63/64 Playoff
Direct Acceptance
Seed Name Nationality Club Alternate Replaced
[1] Viktor LINELL ZA University of Stellenbosch Tennis Club No -
[2] Wian VAN ZYL Grey College High No -
[3] Oliver NAUDE ZA Westville Tennis Club No -
[4] Jean Badenhorst Tuks Tennis Club No -
[5] MARTIN MOSTERT ZA George Tennis Club No -
[6] Charl VOS ZA Die RIF Tennis Club No -
[7] MICHAEL MOSTERT George Tennis Club No -
[8] JADON KOHLMEYER ZA Woodhill Primary No -
[9] Caden Naicker ZA Westridge Tennis Stadium No -
[10] Michael Harding ZA Midstream College No -
[11] WILLIAM HERMELIN Westridge Tennis Stadium No -
[12] Paul-Daniël MEYER Charlie Hofmeyer High No -
[13] Muhammad VALLY ZA Clubview Tennis Club No -
[14] Jordan CROSS Marks Park Sports Club No -
[15] Ruben JOUBERT ZA Hoër Landbouskool Boland No -
[16] Ishmael , Kamogelo MORAKA Dainfern Country Club No -
- Thomas Tilney Constantia Tennis Club No -
- Sibabalwe George ZA Destiny Tennis Club No -
- Tim Korsten ZA Table View Tennis Club No -
- Bernard Janse van Vuuren ZA Affies No -
- Wian CONRADIE ZA Affies No -
- Jean le Roux Midstream Tennis Club No -
- Jéan Botha Midstream Tennis Club No -
- Günter Lubbe Wierdapark Tennis Club No -
- Pedro Basson ZA Pirates Tennis Club No -
- Ruben Dillman Elarduspark Primary No -
- Ranko SAKOTA Killarney Tennis Club No -
- Jaco SWIEGERS ZA Park Tennis Club No -
- Itiel Katz Killarney Tennis Club No -
- Michael LOVEMORE Douglas High No -
- Stephan VAN NIEKERK Menlopark Primary No -
- Ruan VAN DER LAAN ZA Midstream College No -
- Dian Naude ZA Randburg Hoerskool No -
- Janco Stoltz ZA Groenkloof Campus No -
- Mikael v Niekerk Menlopark High School No -
- Ryan SUMMERS Hartebeespoort Tennis Club No -
- Waldo Vermaak Rustenburg High No -
- Edward KATSARSKI Paul Roos Gimnasium No -
- ingemar scholtz ZA Paarl Boys' High School No -
- Ivan Koen ZA George Tennis Club No -
- Matseliso MATANG ZA Grey College Primary No -
- David LOMBARD ZA St. Andrew's School Bloemfontein No -
- Cameron GEBHARDT ZA Bryanston Sports Club No -
- Ryan Friend ZA Bryanston Sports Club No -
- Kyle Nel ZA Old Edwardian Tennis Club No -
- Christiaan SMIT Pukke Tennis Club No -
- Matthew Endrody ZA Randburg Tennis Club No -
- Ruben VAN ZYL ZA Randburg Tennis Club No -
- Reuben Bakker ZA Randburg Tennis Club No -
- Luke OOSTHUIZEN ZA Rivonia Tennis Club No -
- VIC ATAM ZA Weltevreden Park Tennis Club No -
- Daniel JAUSS ZA St Stithians Boys' College No -
- Jaden Slom ZA Jeppe Quondam Tennis Club No -
- Andrzej LUBASINSKI Northmead Tennis Club No -
- Dillan PIENAAR ZA Elarduspark Tennis Club No -
- Janko Steyn ZA Monument Park Tennis Club No -
- Ubalutum Okonkwo ZA Murrayfield Tennis Club No -
- Jean-Pierre VISAGIE ZA Uplands College No -
- Josef Adriaan Jooste Tuks Tennis Club No -
- Jacques Venter ZA Tuks Tennis Club No -
- Paul Jooste ZA Tuks Tennis Club No -
- Aldo Strydom ZA Standerton Hoerskool No -
Date / Time Position ID Location Player 1 Player 2 Result
1522832400
2018-04-04 9:00am
A2 UFS - Court 1
Josef Adriaan Jooste
Jéan Botha
6-2, 6-2
1522832400
2018-04-04 9:00am
A3 UFS - Court 2
Daniel JAUSS
Ryan SUMMERS
6-0, 6-0
1522832400
2018-04-04 9:00am
A4 UFS - Court 3
Thomas Tilney
Ruben JOUBERT [15]
2-6, 1-6
1522832400
2018-04-04 9:00am
A5 UFS - Court 4
WILLIAM HERMELIN [11]
Janco Stoltz
6-1, 6-2
1522832400
2018-04-04 9:00am
A6 UFS - Court 5
Jaco SWIEGERS
Reuben Bakker
2-6, 3-6
1522832400
2018-04-04 9:00am
A7 UFS - Court 6
Itiel Katz
Edward KATSARSKI
5-7, 2-6
1522832400
2018-04-04 9:00am
A8 UFS - Court 7
Jean-Pierre VISAGIE
MICHAEL MOSTERT [7]
3-6, 4-6
1522832400
2018-04-04 9:00am
A9 UFS - Court 8
Oliver NAUDE [3]
Kyle Nel
6-3, 6-2
1522836900
2018-04-04 10:15am
A10 UFS - Court 8
Matseliso MATANG
Bernard Janse van Vuuren
0-6, 2-6
1522832400
2018-04-04 9:00am
A11 UFS - Court 9
Ivan Koen
Pedro Basson
6-4, 6-1
1522832400
2018-04-04 9:00am
A12 UFS - Court 10
Sibabalwe George
Muhammad VALLY [13]
7-5, 6-4
1522832400
2018-04-04 9:00am
A13 UFS - Court 11
Caden Naicker [9]
Stephan VAN NIEKERK
1-6, 2-6
1522832400
2018-04-04 9:00am
A14 UFS - Court 12
Luke OOSTHUIZEN
Jean le Roux
6-0, 6-0
1522832400
2018-04-04 9:00am
A15 UFS - Court 13
Dillan PIENAAR
Wian CONRADIE
1-6, 1-6
1522832400
2018-04-04 9:00am
A16 UFS - Court 14
Matthew Endrody
Charl VOS [6]
1-6, 1-6
1522832400
2018-04-04 9:00am
A17 UFS - Court 15
MARTIN MOSTERT [5]
Ubalutum Okonkwo
6-0, 6-0
1522832400
2018-04-04 9:00am
A18 UFS - Court 16
Paul Jooste
Ranko SAKOTA
6-7, 3-6
1522832400
2018-04-04 9:00am
A19 UFS - Court 17
Ruben Dillman
Tim Korsten
0-6, 0-6
1522832400
2018-04-04 9:00am
A20 UFS - Court 18
Waldo Vermaak
Jordan CROSS [14]
0-6, 0-6
1522836900
2018-04-04 10:15am
A21 UFS - Court 1
Ishmael , Kamogelo MORAKA [16]
Jaden Slom
6-2, 6-1
1522836900
2018-04-04 10:15am
A22 UFS - Court 2
Jacques Venter
VIC ATAM
6-1, 6-4
1522836900
2018-04-04 10:15am
A23 UFS - Court 3
Dian Naude
Aldo Strydom
6-0, 6-3
1522836900
2018-04-04 10:15am
A24 UFS - Court 4
Janko Steyn
Jean Badenhorst [4]
0-6, 1-6
1522836900
2018-04-04 10:15am
A25 UFS - Court 5
JADON KOHLMEYER [8]
Günter Lubbe
6-2, 6-0
1522836900
2018-04-04 10:15am
A26 UFS - Court 6
ingemar scholtz
Mikael v Niekerk
4-6, 1-6
1522836900
2018-04-04 10:15am
A27 UFS - Court 7
Ruan VAN DER LAAN
Cameron GEBHARDT
3-6, 3-6
1522836900
2018-04-04 10:15am
A28 UFS - Court 8
Andrzej LUBASINSKI
Michael Harding [10]
3-6, 0-6
1522836900
2018-04-04 10:15am
A29 UFS - Court 9
Paul-Daniël MEYER [12]
Christiaan SMIT
6-0, 6-1
1522836900
2018-04-04 10:15am
A30 UFS - Court 10
David LOMBARD
Michael LOVEMORE
7-6, 3-6, 10-7
1522836900
2018-04-04 10:15am
A31 UFS - Court 11
Ryan Friend
Ruben VAN ZYL
3-6, 7-5, 2-10
N/A A33 UFS - Court 14
Viktor LINELL [1]
(Did not play)
Josef Adriaan Jooste
Walkover
N/A A34 UFS - Court 15
Daniel JAUSS
(Did not play)
Ruben JOUBERT [15]
Walkover
1522842300
2018-04-04 11:45am
A35 UFS - Court 16
WILLIAM HERMELIN [11]
Reuben Bakker
2-6, 4-6
1522842300
2018-04-04 11:45am
A36 UFS - Court 17
Edward KATSARSKI
MICHAEL MOSTERT [7]
1-6, 0-6
1522842300
2018-04-04 11:45am
A37 UFS - Court 18
Oliver NAUDE [3]
Bernard Janse van Vuuren
6-2, 6-2
1522845900
2018-04-04 12:45pm
A38 UFS - Court 1
Ivan Koen
Sibabalwe George
6-2, 6-3
1522845900
2018-04-04 12:45pm
A39 UFS - Court 2
Stephan VAN NIEKERK
Luke OOSTHUIZEN
6-2, 6-1
1522845900
2018-04-04 12:45pm
A40 UFS - Court 3
Wian CONRADIE
Charl VOS [6]
2-6, 2-6
1522845900
2018-04-04 12:45pm
A41 UFS - Court 4
MARTIN MOSTERT [5]
Ranko SAKOTA
6-0, 6-1
1522845900
2018-04-04 12:45pm
A42 UFS - Court 5
Tim Korsten
Jordan CROSS [14]
2-6, 6-0, 10-1
1522913400
2018-04-05 7:30am
A43 UFS - Court 6
Ishmael , Kamogelo MORAKA [16]
Jacques Venter
6-4, 4-6, 7-10
1522845900
2018-04-04 12:45pm
A44 UFS - Court 7
Dian Naude
Jean Badenhorst [4]
0-6, 4-6
1522845900
2018-04-04 12:45pm
A45 UFS - Court 8
JADON KOHLMEYER [8]
Mikael v Niekerk
6-0, 6-0
1522845900
2018-04-04 12:45pm
A46 UFS - Court 9
Cameron GEBHARDT
Michael Harding [10]
1-6, 2-6
1522845900
2018-04-04 12:45pm
A47 UFS - Court 10
Paul-Daniël MEYER [12]
David LOMBARD
6-1, 6-0
1522913400
2018-04-05 7:30am
A48 UFS - Court 11
Ruben VAN ZYL
Wian VAN ZYL [2]
2-6, 6-4, 2-10
9999999999999999
TBD
D1 -
9999999999999999
TBD
F1 -
9999999999999999
TBD
G1 -
9999999999999999
TBD
G2 -
9999999999999999
TBD
G3 -
9999999999999999
TBD
H1 -
N/A I2 -
WILLIAM HERMELIN [11]
(Did not play)
Edward KATSARSKI
Walkover
1523015100
2018-04-06 11:45am
I3 GRE - Court 9
Bernard Janse van Vuuren
Sibabalwe George
6-1, 6-1
1523015100
2018-04-06 11:45am
I4 GRE - Court 10
Luke OOSTHUIZEN
Wian CONRADIE
7-6, 2-6, 10-8
N/A I5 -
Ranko SAKOTA
Jordan CROSS [14]
(Did not play)
Walkover
1523015100
2018-04-06 11:45am
I6 GRE - Court 11
Ishmael , Kamogelo MORAKA [16]
Dian Naude
3-6, 5-7
1523015100
2018-04-06 11:45am
I7 GRE - Court 12
Mikael v Niekerk
Cameron GEBHARDT
2-6, 1-6
1523015100
2018-04-06 11:45am
I8 GRE - Court 13
David LOMBARD
Ruben VAN ZYL
3-6, 2-6
1523177400
2018-04-08 8:50am
I9 GRE - Court 9
Daniel JAUSS
Edward KATSARSKI
6-4, 7-6
1523177400
2018-04-08 8:50am
I10 GRE - Court 10
Bernard Janse van Vuuren
Luke OOSTHUIZEN
6-2, 6-2
1523177400
2018-04-08 8:50am
I11 GRE - Court 11
Ranko SAKOTA
Dian Naude
4-6, 2-6
1523177400
2018-04-08 8:50am
I12 GRE - Court 12
Cameron GEBHARDT
Ruben VAN ZYL
2-6, 3-6
9999999999999999
TBD
I13 -
Daniel JAUSS
Bernard Janse van Vuuren
9999999999999999
TBD
I14 -
Dian Naude
Ruben VAN ZYL
9999999999999999
TBD
I15 -
9999999999999999
TBD
J1 -
9999999999999999
TBD
K1 -
Edward KATSARSKI
Luke OOSTHUIZEN
9999999999999999
TBD
K2 -
Ranko SAKOTA
Cameron GEBHARDT
9999999999999999
TBD
K3 -
9999999999999999
TBD
L1 -
N/A M2 GRE - Court 13
Sibabalwe George
(Did not play)
Wian CONRADIE
Walkover
N/A M4 GRE - Court 14
Mikael v Niekerk
David LOMBARD
(Did not play)
Walkover
9999999999999999
TBD
M6 -
Ishmael , Kamogelo MORAKA [16]
Mikael v Niekerk
9999999999999999
TBD
M7 -
Wian CONRADIE
1522845900
2018-04-04 12:45pm
Q2 UFS - Court 14
Ryan SUMMERS
Thomas Tilney
0-6, 0-6
1522937700
2018-04-05 2:15pm
Q3 GRE - Court 15
Janco Stoltz
Jaco SWIEGERS
3-6, 2-6
1522937700
2018-04-05 2:15pm
Q4 GRE - Court 16
Itiel Katz
Jean-Pierre VISAGIE
0-6, 2-6
1522937700
2018-04-05 2:15pm
Q5 GRE - Court 17
Kyle Nel
Matseliso MATANG
2-6, 2-6
1522937700
2018-04-05 2:15pm
Q6 GRE - Court 18
Pedro Basson
Muhammad VALLY [13]
6-1, 4-6, 10-4
1522937700
2018-04-05 2:15pm
Q7 GRE - Court 19
Caden Naicker [9]
Jean le Roux
6-0, 6-2
1522937700
2018-04-05 2:15pm
Q8 GRE - Court 20
Dillan PIENAAR
Matthew Endrody
0-6, 0-6
1522937700
2018-04-05 2:15pm
Q9 GRE - Court 21
Ubalutum Okonkwo
Paul Jooste
1-6, 0-6
1522937700
2018-04-05 2:15pm
Q10 GRE - Court 22
Ruben Dillman
Waldo Vermaak
6-4, 6-1
1522937700
2018-04-05 2:15pm
Q11 GRE - Court 1
Jaden Slom
VIC ATAM
3-6, 3-6
N/A Q12 UFS - Court 5
Aldo Strydom
Janko Steyn
(Did not play)
Walkover
1522937700
2018-04-05 2:15pm
Q13 GRE - Court 2
Günter Lubbe
ingemar scholtz
7-6, 4-6, 10-5
N/A Q14 UFS - Court 7
Ruan VAN DER LAAN
(Did not play)
Andrzej LUBASINSKI
Walkover
1522937700
2018-04-05 2:15pm
Q15 GRE - Court 3
Christiaan SMIT
Michael LOVEMORE
6-7, 1-6
1523015100
2018-04-06 11:45am
Q17 GRE - Court 14
Jéan Botha
Thomas Tilney
7-5, 3-6, 7-10
1523015100
2018-04-06 11:45am
Q18 GRE - Court 15
Jaco SWIEGERS
Jean-Pierre VISAGIE
6-1, 6-0
1523015100
2018-04-06 11:45am
Q19 GRE - Court 16
Matseliso MATANG
Pedro Basson
5-7, 4-6
1523015100
2018-04-06 11:45am
Q20 GRE - Court 17
Caden Naicker [9]
Matthew Endrody
6-4, 6-2
1523015100
2018-04-06 11:45am
Q21 GRE - Court 18
Paul Jooste
Ruben Dillman
6-1, 6-2
1523015100
2018-04-06 11:45am
Q22 GRE - Court 19
VIC ATAM
Aldo Strydom
6-2, 6-4
1523015100
2018-04-06 11:45am
Q23 GRE - Court 20
Günter Lubbe
Andrzej LUBASINSKI
2-6, 3-6
1523015100
2018-04-06 11:45am
Q24 GRE - Court 21
Michael LOVEMORE
Ryan Friend
5-7, 1-6
1523177400
2018-04-08 8:50am
Q25 GRE - Court 15
Thomas Tilney
Jaco SWIEGERS
2-6, 2-6
1523177400
2018-04-08 8:50am
Q26 GRE - Court 16
Pedro Basson
Caden Naicker [9]
6-7, 2-6
1523177400
2018-04-08 8:50am
Q27 GRE - Court 17
Paul Jooste
VIC ATAM
3-6, 2-6
1523177400
2018-04-08 8:50am
Q28 GRE - Court 18
Andrzej LUBASINSKI
Ryan Friend
6-3, 7-5
9999999999999999
TBD
Q29 -
Jaco SWIEGERS
Caden Naicker [9]
9999999999999999
TBD
Q30 -
VIC ATAM
Andrzej LUBASINSKI
9999999999999999
TBD
Q31 -
9999999999999999
TBD
R1 -
9999999999999999
TBD
S1 -
Thomas Tilney
Pedro Basson
9999999999999999
TBD
S2 -
Paul Jooste
Ryan Friend
9999999999999999
TBD
S3 -
9999999999999999
TBD
T1 -
1523177400
2018-04-08 8:50am
U1 GRE - Court 19
Jéan Botha
Jean-Pierre VISAGIE
2-6, 4-6
1523177400
2018-04-08 8:50am
U2 GRE - Court 20
Matseliso MATANG
Matthew Endrody
2-6, 6-4, 10-5
1523177400
2018-04-08 8:50am
U3 GRE - Court 21
Ruben Dillman
Aldo Strydom
6-3, 5-7, 6-10
1523180400
2018-04-08 9:40am
U4 GRE - Court 1
Günter Lubbe
Michael LOVEMORE
6-2, 7-6
9999999999999999
TBD
U5 -
Jean-Pierre VISAGIE
Matseliso MATANG
9999999999999999
TBD
U6 -
Aldo Strydom
Günter Lubbe
9999999999999999
TBD
U7 -
9999999999999999
TBD
V1 -
9999999999999999
TBD
W1 -
Jéan Botha
Matthew Endrody
9999999999999999
TBD
W2 -
Ruben Dillman
Michael LOVEMORE
9999999999999999
TBD
W3 -
9999999999999999
TBD
X1 -
1523015100
2018-04-06 11:45am
Y2 GRE - Court 22
Janco Stoltz
Itiel Katz
6-2, 3-6, 9-11
1523019600
2018-04-06 1:00pm
Y3 GRE - Court 1
Kyle Nel
Muhammad VALLY [13]
1-6, 2-6
1523019600
2018-04-06 1:00pm
Y4 GRE - Court 2
Jean le Roux
Dillan PIENAAR
6-3, 6-3
1523019600
2018-04-06 1:00pm
Y5 GRE - Court 3
Ubalutum Okonkwo
Waldo Vermaak
4-6, 3-6
1523019600
2018-04-06 1:00pm
Y6 GRE - Court 4
Jaden Slom
Janko Steyn
6-3, 6-1
1523019600
2018-04-06 1:00pm
Y7 GRE - Court 5
ingemar scholtz
Ruan VAN DER LAAN
6-4, 6-7, 6-10
1523180400
2018-04-08 9:40am
Y9 GRE - Court 2
Ryan SUMMERS
Itiel Katz
2-6, 6-4, 10-8
1523180400
2018-04-08 9:40am
Y10 GRE - Court 3
Muhammad VALLY [13]
Jean le Roux
6-2, 6-3
1523180400
2018-04-08 9:40am
Y11 GRE - Court 4
Waldo Vermaak
Jaden Slom
2-6, 3-6
1523180400
2018-04-08 9:40am
Y12 GRE - Court 5
Ruan VAN DER LAAN
Christiaan SMIT
6-4, 6-7, 10-12
9999999999999999
TBD
Y13 -
Ryan SUMMERS
Muhammad VALLY [13]
9999999999999999
TBD
Y14 -
Jaden Slom
Christiaan SMIT
9999999999999999
TBD
Y15 -
9999999999999999
TBD
Z1 -
9999999999999999
TBD
AA1 -
Itiel Katz
Jean le Roux
9999999999999999
TBD
AA2 -
Waldo Vermaak
Ruan VAN DER LAAN
9999999999999999
TBD
AA3 -
9999999999999999
TBD
AB1 -
1523180400
2018-04-08 9:40am
AC2 GRE - Court 6
Kyle Nel
Dillan PIENAAR
6-2, 6-2
1523180400
2018-04-08 9:40am
AC3 GRE - Court 7
Ubalutum Okonkwo
Janko Steyn
2-6, 3-6
9999999999999999
TBD
AC5 -
Janco Stoltz
Kyle Nel
9999999999999999
TBD
AC6 -
Janko Steyn
ingemar scholtz
9999999999999999
TBD
AC7 -
9999999999999999
TBD
AD1 -
9999999999999999
TBD
AE3 -
Dillan PIENAAR
Ubalutum Okonkwo