u13 Boys
No qualifiers found.
Direct Acceptance | |||||
---|---|---|---|---|---|
Seed | Name | Nationality | Club | Alternate | Replaced |
- | Onosi Moakofi | BW | Alpha Squash Academy | No | - |
- | Leago Amos | BW | No | - | |
- | Rudra Sood | BW | No | - | |
- | Aryaman Bhatnagar | BW | Alpha Squash Academy | No | - |
- | KAONE LAST GAJEKGOMO | BW | Alpha Squash Academy | No | - |
- | Atlang Sibala | No | - |
Date / Time | Position ID | Location | Player 1 | Player 2 | Result |
---|---|---|---|---|---|
2023-06-02 4:30pm | Box 1: X1 | NSC - COURT 4 |
Onosi Moakofi
|
Leago Amos
|
11-2, 11-1, 11-1 |
2023-06-03 12:00pm | Box 1: X2 | NSC - COURT 1 |
Onosi Moakofi
|
Rudra Sood
|
11-3, 11-2, 11-3 |
2023-06-02 3:00pm | Box 1: X3 | NSC - COURT 3 |
Onosi Moakofi
|
Aryaman Bhatnagar
|
11-2, 11-2, 11-1 |
N/A | Box 1: X4 | NSC - COURT 2 |
Onosi Moakofi
|
KAONE LAST GAJEKGOMO
(Did not play)
|
Walkover |
2023-06-03 9:00am | Box 1: X5 | NSC - COURT 1 |
Onosi Moakofi
|
Atlang Sibala
|
11-3, 11-0, 11-0 |
2023-06-03 9:00am | Box 1: X6 | NSC - COURT 2 |
Leago Amos
|
Rudra Sood
|
11-7, 12-10, 11-9 |
2023-06-03 10:30am | Box 1: X7 | NSC - COURT 3 |
Leago Amos
|
Aryaman Bhatnagar
|
11-9, 11-5, 11-7 |
N/A | Box 1: X8 | NSC - COURT 2 |
Leago Amos
|
KAONE LAST GAJEKGOMO
(Did not play)
|
Walkover |
2023-06-02 3:00pm | Box 1: X9 | NSC - COURT 4 |
Leago Amos
|
Atlang Sibala
|
11-7, 11-3, 11-5 |
2023-06-02 5:00pm | Box 1: X10 | NSC - COURT 1 |
Rudra Sood
|
Aryaman Bhatnagar
|
11-4, 11-7, 11-8 |
N/A | Box 1: X11 | NSC - COURT 1 |
Rudra Sood
|
KAONE LAST GAJEKGOMO
(Did not play)
|
Walkover |
2023-06-03 10:30am | Box 1: X12 | NSC - COURT 4 |
Rudra Sood
|
Atlang Sibala
|
11-6, 11-13, 13-11, 11-5 |
N/A | Box 1: X13 | NSC - COURT 3 |
Aryaman Bhatnagar
|
KAONE LAST GAJEKGOMO
(Did not play)
|
Walkover |
2023-06-03 12:00pm | Box 1: X14 | NSC - COURT 3 |
Aryaman Bhatnagar
|
Atlang Sibala
|
11-9, 12-10, 14-12 |
N/A | Box 1: X15 | NSC - COURT 2 |
KAONE LAST GAJEKGOMO
(Did not play)
|
Atlang Sibala
|
Walkover |